Pravidelné otvorené akcie !!!

Džunglový splav - Pravidelne!
PRAVIDELNE počas sezóny sa konajú naše otvorené džunglové splavy na ramenách Dunaja. Na pár hodín nás hltne divočina, cesta je plných prekážok, a správny smer nie je vždy jednoznačný. Keď vás láka divoká príroda a okolie Dunajských ramien alebo chcete stráviť váš voľný čas trošku nezvyklím spôsobom je tu možnosť, ktorú sme vytvorili pre Vás. Pridaj sa a nájdi v sebe Tarzana! Termíny a časy podľa kalendára udalosti!


Vojka a okolie - Pravidelne!
PRAVIDELNE počas sezóny sa konajú naše otvorené poldenné splavy na ramenách Dunaja okolo Vojky nad Dunajom. Dunajské ramená okolo Vojky sú velmi pestré. Miestami úzke, potom široké, vhodne pomalé a potom zážitkovo rýchle. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie od malých detí po aktívnych dôchodcov, pre rodiny s malými deťmi, pre kolektívy, firemné akcie, a školské výlety aj ako prvé stretnutie so splavovaním pre začiatočníkov. Termíny a časy podľa kalendára udalosti!


Bodícke ramená - Pravidelne!
PRAVIDELNE počas našej sezóny sa konajú naše otvorené splavy na Bodíckych ramenách. Bodícke ramená sú vhodné pre všetky vekové kategórie od detí po aktívnych dôchodcov, pre rodiny s deťmi, pre kolektívy a firemné akcie. Vhodné tiež ako prvé stretnutie so splavovaním. Ide o príjemné rekreačné splavovanie v Dunajskej Amazonke na stojatej vode v objatí krásnej a zaujímavej prírody. Termíny a časy podľa kalendára udalosti!


NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam