SK HU DE
logo
logo
logo
Hlavné menu

Kemping VAJKAKEMPING NA OSTROVE 

OTVORENÝ 1.4. -  30.09.

 

    Kemping VAJKA sa nachádza v obci Vojka nad Dunajom, na brehu dunajských ramien na Malom - Žitnom ostrove.  Na ostrove s lužným lesom sa nachádza časť jedinečnej suchozemskej delty Dunaja.

     Kemping sa nachádza na tichom mieste. Kapacita kempingu je cca. 50 osôb. V budove kempingu sa nachádzajú 4x WC a 4x sprcha (2 pre ženy a 2 pre muži), kuchyňa, 2x chladničky. Kuchyňa v budove kempingu  je vybavená s dvojitou elektrickou varnou doskou,  rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou.  Vonkajšie dve kuchyňky pod veľkým stanom obsahujú chladnicku, drez s teplou a studenou vodou, plynový sporák a rýchlovarnú kanvicu. Pre založenie ohňa slúžia naše mobilné ohniská, ktoré zahŕňajú v sebe ohnisko, kotlík, rošt, varechu, naberačku, grilovacie kliešte. Mobilné ohnisko môžete pritiahnúť čo najbližsie k vášmu miestu táborenia. Drevo alebo drevené brikety je možné zakúpiť na mieste. Neďaleko miesta určeného na stanovanie sa nachádza veľký (7x14m) letný stan s posedením, ktorý ochráni pred slnečnými lúčmi aj letnou prehánkou.  Ponúkame aj možnosť parkovania karavanov s odberom elektriny a pitnej vody.

V obci neďaleko od kempingu sa nachádza aj reštaurácia v obci pizzéria s donáškou. Čerstvú domácu bagetu si viete zakúpiť na čerpacej stanici (pešo 5min.).

Na blízku sa nachádza aj kaviareň - cukráreň. K dispozícii sú aj dva obchody s potravinami a miešaným tovarom jedna krčma a jedna lekáreň.

Vedľa kempingu sa nachádza aj veľká plocha futbalového ihriska, ktoré umožnuje široké športové využitie. Neďaleko kempingu sa nachádzajú veľké štrkoviská vhodné na kúpanie sa. Pri jednom jazere sa nachádza aj bufet.

 

Pre cyklistov ktorí si chcú začlnkovať,  ponúkame zastrešenú a uzamykateľnú úschovňu bicyklov!

 

POZOR!  Kemping VAJKA je kľudné miesto, preto nie je vhodné pre ľudí alebo skupiny, ktoré sa chcú hlasno zabávať, a hlasno počúvať hudbu.

      Poslanie kempingu je poskytnúť zážitok zo stanovania a z kľudnej dunajskej prírody.  Nočný kľud od 22:00 do 7:00 je nutné dodržať! 

      Počúvajte zvuky lesa, sledujte krásnu hviezdnu oblohu, ktorá nie je zamorená svetlom veľkomesta, rozprávajte sa a užívajte si okolitú prírodu. 

- Domáci poriadok kempingu -

 

GPS: 47.97576, 17.37867

Vojka nad Dunajom č.d. 293

 

 

Situačná mapka kempingu:Fotky:                                  

 

 


Ceny:

Kempingový poplatok: 15Eur/dospelý/deň
  12Eur/dieťa do 15 rokov/deň
  39 Eur/rodina/deň (2 dospelí a až 3 deti do 15 rokov)/deň
  5 Eur/pes/deň
Poplatok zahŕňa:

Využívanie služieb kempingu ako plne vybavenú kuchyňu, chladnička, WC, sprchy, prístrešok na sedenie,  miesto na stanovanie, miesto pre parkovanie a miestnu turistickú daň.

 

Uschovanie bicyklov pod uzavretým prístreškom: 2 Eur/bicykel/deň
Mobilné ohnisko:  5 Eur/deň (ohnisko na kolesách zahŕňa: ohnisko,kotlík,rošt,varechu,naberačku,grilovacie kliešte a v cene aj prvá debna dreva alebo vrece uhlia)
Fúrik dreva: 5 Eur/fúrik
Vrece dreveného uhlia: 5 Eur/vrece

Nabíjanie elektromobila 20 Eur /deň, max. 230VAC/16A

Odber elektiny 5 Eur /deň, max. 230VAC/16A

 

Prenájom kanoe:

35 Eur/deň, (30 Eur/deň v prípad viac dní)

(zahŕňa: 4 miestne kánoe typu SAMBA, záchranné vesty, pádla, sud a mapku, parkovanie v kempingu, ponúkame aj možnosť vytvorenia stabilného katamaránu z dvoch kanoe)

Podmienkou prenájmu je podpísanie zmluvy o prenájme na mieste. Vzor zmluvy sa nachádza tu!

Preprava šoférov alebo kánoe: 1 Eur/km

Platiť sa dá platobnou kartou alebo v hotovosti. V obci podľa možnosti tiež kartou alebo eurami. V susednej obci sa nachádza bankomat.

 

Ide to aj bez prenájmu kánoe:

Každý týždeň aj viackrát sa konajú naše otvorené splavy so sprievodcom ku ktorým sa môžete pripojiť!  Hladajte žlté termíny v kalendári udalostí!

 

 

Rezervácia:

-Kliknite v menu hore vpravo na OBJEDNÁVKU.

-Zvoľte prosím VYPLNIŤ FORMULÁR BEZ TERMÍNU,

-do kolonky TERMÍN prosím napíšte DEŇ plánovaného PRÍCHODU a  ODCHODU (napr. 05.05.2022 -  08.05.2022 )

-v kolonke VODNÁ TÚRA prosím zvoľte možnosť - Kemping VAJKA -.

-Vyplňte počet mužov, žien a detí a v prípade detí aj ich vek

-DO POZNÁMKY napíšte priblížný ČAS vášho PRÍCHODU, či máte záujem o prenájom kanoe, počet a ktoré dni.  

-Odoslaním formulára súhlasíte aj s domácim poriadkom.

-Objednávka bude platná, až po našom potvrdení. Ozveme sa Vám čo najskôr.

 

Ak by ste mali záujem zúčastniť sa na otvorenom splave so sprievodcom - termíny sa nachádzajú v kalendári a sú označené so žltou farbou - prosím prihláste sa extra na zvolený splav cez náš formulár alebo nám to oznámte na mieste!

 

                                             

 

 

 

 

 

Takto sa dostanete do kempingu:Miestne služby:

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam