Podmienky účasti na akcii

Podmienky  účasti na vodnej túre

  • Dostavenie sa v uvedenom čase na začiatku túry.            
  • deti do 15 rokov len v sprievode rodičov alebo inou dospelou osobou,
  • deti do 18 rokov so súhlasom rodičov.

Účastník berie na vedomie, že sa našich splavov zúčastňuje na vlastnú zodpovednosť. Na vodné túry vám zabezpečujeme skúsených vodcov, ktorí zodpovedajú za zorganizovanie a kompletný priebeh túry. Každý úcastník dostane certifikovanú záchrannú vestu, ich nosenie je povinné.

Používanie alkoholu počas splavu je zakázané, nakoľko to môže ohroziť vaše zdravie, posádku v lodi alebo aj iné osoby. Porušenie je na vlastnú zodpovednosť.

Je jeho povinnosťou oznámiť vodcovi vodnej túry prípadné  užívanie liekov, ktoré môžu mať vplyv na jeho schopnosť koncentrácie, mentálny a fyzický stav.

Vodca vodnej túry má právo vyradiť z túry tých účastníkov, ktorí ohrozia vlastnú bezpečnosť alebo bezpečnosť  iných. Poprípade ohrozia výstroj s nedodržaním pokynov.

Počas akcie nezodpovedáme za zničenie alebo stratu osobných vecí (hodinky, fotoaparáty, mobilné telefóny, okuliare, atď.).  Pre bezpečné uchovanie týchto vecí  Vám poskytujeme bezpečné miesto na našej základni alebo u sprievodcu!

Fotky ktoré budú vyhotovené sprievodcom počas otvorených splavov sú zasielané, všetkým účastníkom. Ak si účastník nepraje byť na spoločnej fotke alebo aby fotky na ktorých sa môže nachádzat neboli zdielané, má o tom informovať sprievodcu a nóajde sa vhodné riešenie.NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam