Podmienky účasti na akcii

Podmienky  účasti na vodnej túre

  • Dostavenie sa v uvedenom čase na začiatku túry.            
  • deti do 15 rokov len v sprievode rodičov alebo inou dospelou osobou,
  • deti do 18 rokov so súhlasom rodičov.

Účastník berie na vedomie, že sa našich splavov zúčastňuje na vlastnú zodpovednosť. Na vodné túry vám zabezpečujeme skúsených vodcov, ktorí zodpovedajú za zorganizovanie a kompletný priebeh túry. Každý úcastník dostane certifikovanú záchrannú vestu, ich nosenie je povinné.

Používanie alkoholu počas splavu je zakázané, nakoľko to môže ohroziť vaše zdravie, posádku v lodi alebo aj iné osoby. Porušenie je na vlastnú zodpovednosť.

Je jeho povinnosťou oznámiť vodcovi vodnej túry prípadné  užívanie liekov, ktoré môžu mať vplyv na jeho schopnosť koncentrácie, mentálny a fyzický stav.

Vodca vodnej túry má právo vyradiť z túry tých účastníkov, ktorí ohrozia vlastnú bezpečnosť alebo bezpečnosť  iných. Poprípade ohrozia výstroj s nedodržaním pokynov.

Počas akcie nezodpovedáme za zničenie alebo stratu osobných vecí (hodinky, fotoaparáty, mobilné telefóny, okuliare, atď.).  Pre bezpečné uchovanie týchto vecí  Vám poskytujeme bezpečné miesto na našej základni alebo u sprievodcu!NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam