Všeobecné informácie

Všeobecné informácie

Naša vodácka sezóna trvá od 1. Mája do 30. Septembra.

V kalendári udalostí, sú uvedené voľné termíny so zelenou farbou. Tieto termíny čakajú na prihlásenie škôl, firiem a iných početnejších záujmových skupín atď. s min. počtom účastníkov uvedených pri rôznych splavov. Tieto akcie môžu byť spojené aj s inými službami ako napr. stravovanie a kemping.

Termíny označené so žltou farbou sú otvorené akcie. Tieto termíny čakajú na prihlásenie jednotlivcov, rodín, menších skupín atď. Pri týchto termínoch je už uvedené označenie splavu a začiatok.  Stačí sa prihlásiť cez formulár, ktorý sa nachádza na webe.

Termíny označené s červenou farbou sú už obsadené.

Prihlásiť sa na volné alebo otvorené termíny stačí cca. 2-3 dni pred termínom. (keď je splav spojený aj s inými atrakciami, napr. návštevou stravovacieho alebo ubytovacieho zariadenia pre väčšie skupiny, atď.... dajte prosím vediet čo najskôr, aby sme si mohli preveriť možnosti týchto zariadení). Ceny sú uvedené pri jednotlivých splavoch.

Informácie týkajúce sa ubytovania, stravovania (tieto väčšinou vybavujeme za Vás) a cestovania vám radi poskytneme.

 

Prihlásenie

Prihlásiť sa môžete nezáväzne,  cez našu WEB stránku Tu.
Informovať sa môžete e-mailom alebo aj telefonicky!

 

Storno podmienky

V prípade, že sa neviete zúčastniť na splave, alebo sa mení počet účastníkov, prosím nahláste to bezodkladne, aby sme dokázali organizačne prispôsobiť.   V prípade nepriaznivého počasia (= pretrvávajúca dážď alebo max. denné teploty pod 15°C v čase trvania vodných túr alebo nočné teploty v prípade stanovania pod 10°C), keď to naše kapacity umožňujú môžete si zvoliť náhradný termín). Ide o vodný šport počas ktorého, môže sa stať že zmoknete.V prípade predpovede ohrozenia, ako povodeň alebo víchrica odložíme termín. Pri krátkej letnej búrke štartujeme neskôr alebo krátko prerušíme náš splav, nakoľko tieto búrky rýchlo postupujú ďalej.
Miesto konania túr so svojou polohou je unikátne,  nepriaznivé hlásenie počasia platné na okolitá mestá  sú často milné. Vyhradzujem si právo rozhodnutia zrušenia splavu nechať v prípade nevhodného počasia až na ráno do 11:00 v prípade splavu ktorý sa začína poobede alebo na večer pred splavom ak sa splav začína ráno.NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam