Webdizajn - GRANDIOSOFT


Web stránku vodnetury.sk pripravila spoločnosť Grandiosoft, ktorej službami sú: tvorba webových stránok - prezentácií aj eshopov. Tvoríme weby už niekoľko rokov, pričom dôraz vždy kladieme na ich funkčnosť či vizuálnu nápaditosť. Špecializujeme sa najmä na dizajn na mieru, ktorý je dnes trendom a mnohí zákazníci ho vyhľadávajú.

GRANDIOSOFT

Pokojne by sme mohli povedať, že ak nemáte dobrý dizajn na webe, potom len s ťažkosťami uspejete. Zákazníka dokáže zlý dizajn veľmi rýchlo odradiť, pričom nevyhnutné je prispôsobiť si ho vlastným potrebám – vlastnej corporate identity. Dizajn na mieru v sebe obnáša vytvorenie dizajnu zloženého z prvkov presne podľa Vašich predstáv. Tieto prvky si môžete vyskladať ľubovoľne a to presne podľa Vašich predstáv. Dizajn na mieru je rozhodne spôsob, vďaka ktorému sa odlíšite od ostatných a ktorý Vám prospeje, čo sa konkurenčnej výhody týka. Okrem dizajnu na mieru si môžete však vybrať aj dizajn zo šablóny. Je však veľmi dôležité, aby ste sa odlišovali od konkurencie a boli svojim spôsobom jedinečný.

Odlíšenie od konkurencie môže byť aj v podobe responzívneho dizajnu. Ten sa dá aplikovať na akýkoľvek web. Responzivita znamená, že sa web bude automaticky prispôsobovať šírke zariadenia, s ktorým web prezeráte. Mnohým ľuďom tým umožníte lepšie a efektívnejšie prezeranie Vášho webu.


NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam