SK HU DE
logo
logo
logo
Hlavné menu

Poldenné túry

Poldenný splav - Vojka a okolie
Dunajské ramená okolo Vojky sú velmi pestré. Miestami úzke, potom široké, vhodne pomalé a potom zážitkovo rýchle. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie od detí po aktívnych dôchodcov, pre rodiny s malými deťmi, pre kolektívy, firemné akcie, a školské výlety aj ako prvé stretnutie so splavovaním pre začiatočníkov. Ide o príjemné rekreačné splavovanie na ľahkej vode v objatí krásnej a zaujímavej prírody so všetkým čo k splavovaniu patrí!


Poldenný splav - Bodícke ramená
Bodícke ramená sú vhodné pre všetky vekové kategórie od detí po aktívnych dôchodcov, pre rodiny s deťmi, pre kolektívy a firemné akcie. Vhodné tiež ako prvé stretnutie so splavovaním. Ide o príjemné rekreačné splavovanie v Dunajskej Amazonke na stojatej vode v objatí krásnej a zaujímavej prírody. Naša cesta vedie cez Dunajské ramená, ktoré by ste na mape darmo hladali!


Poldenný splav - Džunglový splav
Džunglové splavy na ramenách Dunaja znamená, že Vás na pár hodín hltne divočina. Cesta je plných prekážok, a správny smer nie je vždy jednoznačný. Je tu možnosť vyskúšať sám seba. Keď vás láka divoká príroda a okolie Dunajských ramien alebo chcete stráviť váš voľný čas trošku nezvyklím spôsobom je tu možnosť, ktorú sme vytvorili pre Vás! Logo dňa bude: Nájdi v sebe Tarzana!


Poldenný splav - Blúdisko jazier
Blúdisko jazier sa nachádza v maďarských lužných lesoch blízko Čuňova. Ide o spleť jazier, ktoré sú prepájané úzkymi kanálikmi a splavnými rybochodmi. Účastníci sa ocitnú v stratenom svete z ktorého správnu cestu von nie je lahké nájsť. Splav je vhodný pre vekové kategórie od 6 rokov, pre rodiny, pre kolektívy a firemné akcie.

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam