SK HU DE
logo
logo
logo
Hlavné menu

Jednodenné túry

Jednodenný splav -  Malý Žitný ostrov
Ide o nenáročnú ale na zážitkoch bohatú jednodennú túru, navštívime krásne zákutia, okúpeme sa na viacerých miestach a hlavne nepočítáme kilometre. Prežívame krásu prírody a necháme jeho kľud zapôsobiť na nás. Ideálne pre všetky vedomostné a vekové kategórie.


Jednodenný splav -  Szigetköz I.
Ide o zážitkovo intenzívnu jednodennú túru, navštívime najkrajšie a najzaujímavejšie úseky hornej časti Medziostrovia - Szigetközu. Ramená sú pestré a ideálne pre všetky vedomostné a vekové kategórie a pre deti od 6 rokov. V dostatočnej vzdialenosti sa nachádzajú tie najlepšie maďarské reštaurácie. Túra ponúka maximálne rekreačné využitie jedného dňa.


Jednodenný splav -  Szigetköz II.
Navštívime najkrajšie a najzaujímavejšie úseky strednej časti Medziostrovia - Szigetközu . Úzké ramená sa neustále striedajú so širokými. Zastavíme sa pri rybochodu Denkpál, navštívime tzv. japonskú záhradu. Splav ukončíme v reštaurácii na brehu zátonyského ramena.

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam