SK HU DE
logo
logo
logo
Hlavné menu

Jednodenné túry

Jednodenný splav -  Malý Žitný ostrov
Ide o nenáročnú ale na zážitkoch bohatú jednodennú túru, navštívime krásne zákutia, okúpeme sa na viacerých miestach a hlavne nepočítáme kilometre. Prežívame krásu prírody a necháme jeho kľud zapôsobiť na nás. Ideálne pre všetky vedomostné a vekové kategórie.


Cyklo-Voda výlet!  (Dobrohošť - Gabčíkovo)
Cyklo-Voda výlet, po krásnom starom Dunaji. Krásna príroda, rýchly prúd, zaujímavé miesta na prestávky a kúpanie sa, na obidvoch stranách Dunaja! Preprava Vašich bicyklov do cieľa. Neprevrhnuteľné 8 miestne katamarány, sprievodcovia, kvalitný výstroj a záchranné vesty.


Jednodenný splav -  Szigetköz I.
Ide o zážitkovo intenzívnu jednodennú túru, navštívime najkrajšie a najzaujímavejšie úseky hornej časti maďarských ramien (Szigetköz). Ramená sú pestré a ideálne pre všetky vedomostné a vekové kategórie. V dostatočnej vzdialenosti sa nachádzajú tie najlepšie maďarské reštaurácie. Túra ponúka maximálne rekreačné využitie jedného dňa. Navyše prednedávna rehabilitácia ramien vytvorilo mnoho nových možností na splav. Podľa zostavy účastníkov, zvolíme buď rýchle ramená, pomalé alebo kombináciu týchto možností.


Jednodenný splav -  Szigetköz II.
Navštívime najkrajšie a najzaujímavejšie úseky strednej časti maďarských ramien (Szigetköz). Úzke ramená sa neustále striedajú so širokými. Zastavíme sa pri rybovode Denkpál, osviežime sa v meandujúcej ramene Dunaja. Navštívime "japonskú záhradu". Splav ukončíme v bufete s možnosťou ochutnávky miestnej speciality.

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam