SK HU DE
logo
logo
logo
Hlavné menu

Dvojdenné túry

Dvojdenný cezhraničný splav SLOVENSKO - MAĎARSKO 1:1
Pravý športovo dobrodružný dvojdenný splav na ramenách Dunaja na Slovensku a v Maďarsku súčastne. "Porušíme" hranicu hneď dvakrát a navštívime tie najlepšie miesta na obidvoch stranách Dunaja. Moto: Kým dokončíme kolečko, zhodíme pár kilečko!


Dvojdenný splav - Horný Szigetköz
Ide o vynikajúcu kombináciu dvoch jednodenných trás hornej a strednej časti maďarských ramien (Szigetköz) s možnostou prespania v kempingu alebo v penzióne. Prednedávna rehabilitácia ramien vytvorilo mnoho nových možností na splav. Podľa zostavy účastníkov, zvolíme buď rýchle ramená, pomalé alebo kombináciu týchto možností.


Dvojdenný splav - Stredný Szigetköz
Ramená Dunaja v Maďarsku majú ešte čo ponúknuť. Kombinácia trás strednej a dolnej časti maďarských ramien je plná dobrodružstva. V lese sú ukryté ďalšie krásne miesta ktoré teraz neminieme. Krásne čisté rameno zátonyského Dunaja nás očarí so svojou priezračnou vodou, flórou a faunou.Cestou sa zastavíme aj na jednej prírodzenej pláži a necháme malé rybyčky ku nám priplávať až na dotyk.

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam