Poldenné túry

Poldenný splav - Vojka a okolie
Dunajské ramená okolo Vojky sú velmi pestré, tzn. miestami úzke, potom široké, vhodne pomalé a potom zážitkovo rýchle. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie od 3 do 99 rokov, pre rodiny s malými deťmi, pre kolektívy, firemné akcie, a školské výlety a ako prvé stretnutie so splavovaním pre začiatočníkov. Ide o príjemné rekreačné splavovanie na ľahkej vode v objatí krásnej a zaujímavej prírody.


Poldenný splav - Bodícke ramená
Bodícke ramená sú vhodné pre všetky vekové kategórie od 3 do 99 rokov, pre rodiny s malými deťmi, pre kolektívy, firemné akcie, a školské výlety a ako prvé stretnutie so splavovaním pre začiatočníkov. Ide o príjemné rekreačné splavovanie na stojatej vode v objatí krásnej a zaujímavej prírody.


Poldenný splav - Blúdisko jazier
Blúdisko jazier sa nachádza v maďarských lužných lesoch blízko Čuňova. Ide o spleť jazier, ktoré sú prepájané úzkymi kanálikmi a splavnými rybochodmi. Účastníci sa ocitnú v stratenom svete z ktorého správnú cestu von nie je lahké nájsť. Splav je vhodný pre vekové kategórie od 6 rokov, pre rodiny , pre kolektívy a firemné akcie.

NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM