Ďalšie informácie


Ďalšie informácie

Všeobecné informácie

Naša vodácka sezóna trvá od 1. Mája do 30. Septembra. V kalendári udalostí, sú uvedené voľné termíny so zelenou farbou. Akciu na volné termíny stačí cca. 2-3 dni pred termínom objednať, keď ide o samotný splav a termín je voľný. (keď je splav spojený aj s inými atrakciami, napr. návštevou stravovacieho alebo ubytovacieho zariadenia pre väčšie skupiny, atď.... dajte prosím vediet čo najskôr, aby sme si mohli preveriť možnosti týchto zariadení). Ceny sú uvedené pri jednotlivých splavoch.

Vzhľadom na krátkosť sezóny a na veľký záujem rezervovanie termínu alebo miesta sa stane so zaplatením zálohy.

Informácie týkajúce sa ubytovania, stravovania (tieto väčšinou vybavujeme za Vás) a cestovania vám radi poskytneme.

 

Prihlásenie

Prihlásiť sa môžete nezáväzne,  cez našu WEB stránku Tu.
informovať sa môžete e-mailom alebo telefonicky!

 

Podmienky  účasti na vodnej túre

  • Dostavenie sa v uvedenom čase na začiatku túry,              
  • zaplatenie účastníckeho poplatku,
  • deti do 15 rokov len v sprievode rodičov alebo inou dospelou osobou,
  • deti do 18 rokov so súhlasom rodičov.

Účastník berie na vedomie, že sa našich splavov zúčastňuje na vlastnú zodpovednosť. Na vodné túry vám zabezpečujeme skúsených vodcov , ktorí zodpovedajú za zorganizovanie a kompletný priebeh túry. Každý úcastník dostane certifikovanú záchrannú vestu, deti majú ich nosenie povinné.

Používanie alkoholu počas splavu je zakázané, nakoľko to môže ohroziť vaše zdravie, posádku v lodi alebo aj iné osoby. Porušenie je na vlastnú zodpovednosť.

Je jeho povinnosťou oznámiť vodcovi vodnej túry prípadné  užívanie liekov, ktoré môžu mať vplyv na jeho schopnosť koncentrácie, mentálny a fyzický stav.

Vodca vodnej túry má právo vyradiť z túry tých účastníkov, ktorí ohrozia vlastnú bezpečnosť alebo bezpečnosť  iných. Poprípade ohrozia výstroj s nedodržaním pokynov.

Počas akcie nezodpovedáme za zničenie alebo stratu osobných vecí (hodinky, fotoaparáty, mobilné telefóny, okuliare, atď.).  Pre bezpečné uchovanie týchto vecí  Vám poskytujeme bezpečné miesto na našej základni alebo u sprievodcu!

 

Storno podmienky

Rezervovanie termínu (alebo miesta v prípade otvorených splavov) sa stane záväznou po zaplatení zálohy 50%.  Po zaplatení, záloha prepadne v prípade zrušenia termínu alebo účasti z hociakych dôvodov. (u mnohých poisťovniach je možné  uzavretia tzv. cestovného poistenia proti storna aj v prípade choroby...) V prípade nepriaznivého počasia (= pretrvávajúca dážď alebo max. denné teploty pod 15°C v čase trvania vodných túr alebo nočné teploty v prípade stanovania pod 10°C), môžete si zvoliť náhradný termín, keď to z hociakých dôvodov nie je možné, zálohu Vám vrátime. Ide o vodný šport počas ktorého, môže sa stať že zmoknete...Počasie nedokážeme zmeniť, preto ho berieme tak ako to je. Len v pripade predpovede ohrozenia, ako povodeň alebo víchrica odložíme termín. Pri krátkej letnej búrke štartujeme neskôr alebo krátko prerušíme náš splav, nakoľko tieto búrky rýchlo postupujú ďalej.
Miesto konania túr so svojou polohou je unikátne,  nepriaznivé hlásenie počasia platné na okolitá mestá  sú často milné. Odporúčame rozhodnutie nechat s poradenim s nami až na ráno.

 


NEWSLETTER
KONTAKTY
Ing. Zoltán Jankó - VODNETURY.sk
Dobrohošť 141, 930 31 Dobrohošť, SK
Tel.: +421 (0) 905 291 430
Email: info@vodnetury.sk

Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk
Webdizajn - GRANDIOSOFT

© Všetky práva vyhradené - www.vodnetury.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM